تماس با ما

برای ارتباط سریع با ما از فرم زیر استفاده کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

تیرآهن IPE
تیرآهن CPE (لانه زنبوری)
۱ شهریور ۱۳۹۶
ضدسایش
ورق های ضدسایش
۷ شهریور ۱۳۹۶

کارخانه گندله‌سازی مجتمع فولاد خراسان آماده راه‌اندازی است

به گزارش خبرگزاری تسنیم؛

مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان گفت: کارخانه گندله‌سازی مجتمع فولاد خراسان در نیشابور با ۹۶ درصد پیشرفت فیزیکی آماده راه‌اندازی تست‌های سرد است.

به‌نقل از روابط‌عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمانی خراسان‌رضوی، سیدحسین احمدی در جمع مهندسان مکانیک و عمران این سازمان در بازدید از خط تولید فولاد و نمایشگاه دائمی ساخت داخل قطعات و تجهیزات (‌بومی‌سازی) مجتمع فولاد خراسان اظهار داشت: کارخانه گندله‌سازی با ظرفیت سالانه 5.2 میلیون گندله در پائیز امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
وی یکی از ویژگی‌های مجتمع فولاد خراسان در تکمیل زنجیره تولید از مرحله سنگ‌آهن تا محصول نهایی در سایت معدن سنگان خواف و سایت فولاد خراسان در نیشابور را ایجاد زیر ساخت های لازم برای تولید دو میلیون تن فولاد خام دانست.

بهروز اسماعیلی افزود: این واحد گندله‌سازی با سرمایه گذاری 500 میلیارد تومان در سایت نیشابور مجتمع فولاد خراسان و با اشتغال مستقیم 500 نفر احداث شده است. همچنین پروژه تغلیظ سنگ‌آهن کنسانتره با ظرفیت سالانه 2.5 میلیون تن و زیر‌ساخت پنج میلیون تن با هزینه‌ای معادل 700 میلیارد تومان در حال ساخت است.

وی تصریح کرد: مجتمع فولاد خراسان نخستین واحد تولید فولاد کشور خواهد بود که از مرحله مواد اولیه سنگ‌آهن تا تولید آهن آلات ساختمانی را در استان محل استقرار خود در چرخه تولید مدیریت می کند. 

معاون شرکت فولاد خراسان از تأمین 60 قطعه بزرگ مکانیکی خط تولید فولاد توسط صنعتگران کشورمان خبر داد و افزود: نمایشگاه دائمی ساخت داخل  قطعات و تجهیزات کارخانجات فولاد در شهرستان نیشابور که با مساعدت سازمان صنعت، معدن و تجارت راه‌اندازی شده، آماده اخذ سفارشات ساخت از متخصصین، سازندگان و صنعتگران استان است.

مهندس اسماعیلی در پایان اشاره کرد در کارخانه نورد مجتمع فولاد خراسان قابلیت تولید سالانه 600 هزار تن محصولات سبک فولاد ساختمانی، در کارخانه فولادسازی شماره یک و دو  700  و 720 هزار تن شمش فولادی(بیلت)، و در کارخانجات احیاء مستقیم شماره یک و دو، یک میلیون و ششصد هزار تن آهن اسفنجی و در کارخانه گندله سازی در حال احداث به زودی امکان تولید دو میلیون و 500 هزار تن گندله در سال وجود دارد.

وی تصریح کرد: این شرکت در حال حاضر ظرفیت اشتغال مستقیم حدود 5000 نفر را فراهم آورده و تعداد سهامداران خرد این مجتمع بزرگ صنعتی به‌عنوان خط مقدم جبهه صنعتی شرق کشور را 5 میلیون نفر از طریق صندوق‌ها و شرکت‌های زیر‌مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد.

 

1396/06/4

 

شرکت فولاد سخت؛ تامین کننده فولادهای آلیاژی و مقاطع آهنی

دیدگاه ها بسته شده است